Zahraj si online hry s celým světem

Sudoku Duel

Sudoku Duel

Cílem hry je v co nejkratším čase doplnit tabulku (velikosti 9x9 políček) o zbývající číslice 1 až 9 tak, aby se žádná číslice v žádném sloupci, řádku, a ani jednom z devíti čtverců (o velikosti 3x3) neopakovala. st.

Spustit Hru >>

Wild West Duel

Ve hře Camper budete pověřeni řízením rozlehlého rekreačního areálu. Začněte tím, že vystavíte pozice pro stany a parkovací místa. Jakmile přijedou k recepci první hosté, tak přetáhnete myší jejich vozidlo na vybrané stanovací místo. Nezapoměňte také na výstavbu sprchových koutů, toalet a dalších potřebných zařízení.

Word Soccer

Word Soccer

Cílem hry je vytvořit z 11 písmen co nejvíce anglických slov a prostřednictvím nich dosáhnout v 6 kolech více gólů než soupeř. Pokud je po 6 kolech (po 90. minutě) stav nerozhodný, tak o vítězi rozhoduje zlatý gól (kdo dá první gól, vyhrává).

Reversi

Reversi

Hráči střídavě pokládají na herní desku kameny – jeden hraje s černými, druhý s bílými. Během tahu hráč vždy pokládá jeden kámen a to tak, aby mezi dvěma kameny jeho barvy vznikla souvislá svislá, vodorovná nebo příčná řada kamenů soupeřovy barvy. Všechny takto obklíčené soupeřovy kameny se otočí (změní barvu) a hráč je získává.

Vrhcáby

Vrhcáby

Úkolem hráče je přesunout svých 15 kamenů nejprve do pravé dolní čtvrtiny herní desky neboli „domečku“ (políčka 19 – 24) a následně je vyvést mimo herní desku. Vítězem se stává hráč, který se jako první zbaví všech svých kamenů.